Naše zimní aktivity

Dlouho jsem se s novinkami neozvala. I když se snažím být online pro všechny co nás potřebují, PC je můj malý přítel/nepřítel a otvírám ho nerada. Proto se všem opět omlouvám, že odepisuji na emaily tak pozdě.
Ani jsem se v říjnu neohlédla a už píšu s lednovým datumem. Během těch pár měsíců jsme stihli věnovat sami sobě, prošli pár km po naháňkách. Ukázali jsme Lilince jak to chodí na bažantích honech, tak i na naháňkách kde projevila svou dobrou orientaci a chuť do práce. Tak snad se na jaře začneme i se zkouškami.

Během těch krásných dní se Rozinka začala hárat. Krýt s krásným Geronimem bylo v plánu již delší dobu, ale Roza si své hárání vzala šupem a tak jsme po sobotním progesteronu v neděli s mamkou vyrazili brzy ráno a odjeli ke konci listopadu do Švýcarska. Geronimo je krásný pes s ideální výškou, krásnou hustou srstí a milým výrazem. Je mi velmi příjemný svou povahou. Je synem krásného Dylana da Casa da Buba, který se stal prvním inter – šampionem práce ve vodních sportech. Jsem velmi zvědavá co se z tohoto pro mě nadějného vrhu narodí. Držte nám palce, čas se nám krátí.

Naše nejmladší Lilinka dospěla k věku na své první zdravotní testy. Jako první ji čekala návštěva u MVDr. Deckera. Oznámil nám, že Lilinka má perfektní kyčle. Genetika v Genomii s. r. o. byla už jen třešnička na dortu. O pár týdnů na to přišel výsledek i Lilči bráchy Argose, také se stejnými výsledky. Jsem velmi pyšná, protože u kyčlí je to vždy ruská ruleta.

Chardonnay Lirio – Champagne Argos – HD: A, ED: 0, OCD Clear

V prosinci se Montíkovi narodil první vrh za velkou louží. V CHS Red River ve spolupráci s CHS Mariposa se fence Brezzy (Red River Bay Breeze) narodilo 15 krásných štěňátek.

Harco a Flynn stále válí na výstavách i když každý v jiném státě. Argoušek se poprvé ukázal i v Tulnu.
Hunter Harco – 2x BEST OF BREED v Itálii a kvalifikace na Crufts
Famous FlynnNORD CAC a CACIB v Helsinkách.
Champagne Argos – 2x CAJC v Tulnu

Silvestra jsme si užili v klidu domova, Afree oslavila své 12. narozeniny. I když ji zdravíčko slouží, naše babka stárne každým měsícem. Nicméně tak kde ona sama už nestačí, velmi dobře ji zastoupí naše Lili.

Přejít nahoru