Klubové zkoušky přinášení retrívrů Hradiště

Po osmi letech od poslední pořádané akce a šestnáct let od prvních ZPR pořádané u nás, se taťka zbláznil a opět rozhodl vzít na svá bedra veškerou zodpovědnost a stát se opět pořadatelem loveckých zkoušek.

Zkoušky byli jednodenní, celkem na nich bylo přihlášeno 18 pejsků. Dostavilo se 17 z toho zkoušky dokončilo 14 psů.

Především bych chtěla všem, kteří se zúčastnili moc poděkovat. Myslím, že týdny připravovaní se zúročilo a sobotu jsme si velmi užili. Hodnotím to i z pohledu, že i když  jsme vyhlašovali výsledky v půl 11 večer, stále jste si všichni měli co říct, jist a pít.

Gratuluji všem, kteří zkoušky došli v jakékoliv ceně, bylo na co koukat.  Děkuji za krásné kokardy Kreativní dílně – natata, za hrnečky přes které jste si losovali pořadí Terece Dyedekové, trika na památku od Dobrytextil.cz, krásné plakety a sponzoring od Markéty Mynaříkové, krásné tři kapsičky na PP od Haliflat ZVlčíchluk.

Jako hlavní sponzor byl pivovar Chodovar, kterému moc děkujeme! A poděkování patří i veškerému personálu, bez lidí kteří to chtějí dělat by to nešlo. Ať už to byli přátelé, rodina, známý, rozhodčí, členové našeho MS.

Všichni jsme se na to těšili a užili jsme si to v klidu a pohodě. Děkuji speciálně Václavovi Lomovi, jeho kuchyň byla bezvadná a doufám, že ne naposledy.

Ze soboty jsem si odnesla velmi příjemný pocit, po 8 letech jsme pořádali opět zkoušky a nezapomněli jsme to.  Myslím že hodně lidí se na to těšilo a doufám, že jsme nezklamali. Od námi prvních pořádaných ZPR uplynulo 16 let. A já na sobě nosila vzpomínku po dědovi, naše první tričko. Doufám, že Vám ty letošní také poslouží.

 

Fotky z mého foťáku naleznete zde: https://portieskennel.rajce.idnes.cz/KZPR_Hradiste/

Přejít nahoru