Co se u nás dělo v roce 2023 díl III.

Největší letní událostí u nás byla svatba. Naše svatba. S přítelem jsme se vzali po skoro 11 letech. A bylo to krásný.  Tak tedy od srpna už nejsem slečna Urianková, ale paní Řezníčková. 

Flynn ve skandinávii získal Švédského a Norského šampiona práce na pobarvené stopě, z čehož mám obrovskou radost. Gratulujeme! 
Famous Flynn Royal Rives – Swedish and Nordic Bloodtrack champion 

19.07 oslavila Rozinka a celý vrh A´RR své deváté narozeniny. 07.09 slavila desáté narozeniny Kačenka a celý vrh Creme/Cool. Obě naše babči jsou ve skvělé kondici. A užívající si zaslouženého důchodu.

 

V září se konala Mezinárodní výstava psů v Klatovech kde jsme nechyběli. Zúčastnila se jí Karmička, Tara i Dorotka. Karmičky to byla první výstava a po mamince zdědila nechuť k vystavování. Chovala se ale velmi slušně. Nikoho se nebojí, ale procházka po lese je prý vetší zábava. 

třída mladých: Luisa od Savoy Royal Rives – VD
mezitřída: Kami da Estrela da Tarde Royal Rives – V2 r.CAC
třída šampionů: Darling Dorothea Royal Rives – V2

Září také začali společné lovy a tak jsme strávili příjemné dva hony na kachny s Jakem,Ninou a Megie. Je nádherné koukat na harmonii práce psů, kteří ví co mají dělat a baví je to. 

Z Maxíka (B´Noir Extreme v.d. Ducca Valley) nám vyrostl krásný mladý pes. Na podzim se s paničkou zúčastnil Klubové výstavy psů KCHLS v Kolíně a získal krásné ocenění Výborný 2 v třídě mladých. Podstoupil také klinické vyšetření kyčlí, loktů a páteře bez nálezu (HD A, ED 0, OCD 0, SA 0). Přišli mu také výsledky genetických testů – PRA-prcd, EO – PRA, GM1, MDR1, CDDY,CDPA,IVVD Clear, IC Carrier

V Polsku máme nového Junior šampiona – Gratulujeme – Mathew Royal Rives alias Mono. A Karmička (Luisa of Savoy RR) se zúčastnila Triple CACIB dog show v Praze kde získala Výbornou 2 a Výbornou 1 CAJC

Konec roku jsme věnovali především společným lovům na spárkatou zvěř. Naši psi se zúčastňovali naháněk a všichni jsme dělali to co nás baví. Přejeme všem krásný nový rok 2024 ať se máte dobře a jste minimálně tolik spokojeni jako jsem my. 

 

Přejít nahoru